Większość naszych łańcuszków sprowadzana jest z Włoch - lidera produkcji wysokiej klasy biżuterii. W naszej ofercie mnóstwo różnych łańcuszków w różnych splotach.

Klasyczną żmijkę w wersji okrągłej i ośmiokątnej (lepiej odbijającej światło) złożoną z modułów, które tworzą układ do złudzenia przypominający węża. Niezwykle piękny jest łańcuszek Singapur - ogniwa łączą się i delikatnie skręcają, co sprawia, ze są bardzo ozdobne same w sobie. Jednocześnie dobrze pięknie komponuje się z zawieszkami. Z kolei minimalistyczny Ankier doskonale prezentuje się swym prostym i wytrzymałym splotem - charakterystyczne dla tego splotu jest to, że ogniwo znajdujące się pośrodku łączy dwa kolejne ogniwa. Niesamowicie popularny  jest łańcuszek Pancerka - wykonany jest z pojedynczych ogniw spłaszczonych po bokach. Grubsze pancerki są ozdobą samą w sobie, natomiast cieńsze znakomicie służą jako baza pod zawieszki.

Interesującym łańcuszkiem jest subtelny ozdobny łańcuszek srebrny wykonany w splocie typu kłos. Nazwa tego splotu wywodzi się prawdopodobnie od jego podobieństwa do kłosa zboża. Zbudowany jest z ogniw o kształcie ósemki. Splot sprawia wrażenie delikatnego, a zarazem wytrzymałego. Nie można również zapomnieć o ekspresyjnej  Nonnie - to bardzo elegancka i wyszukana biżuteria. Splot składa się z dwóch rodzajów ogniw - o większym promieniu oraz o mniejszym promieniu. Mniejsze ogniwa znajdują się w większych ogniwach, co daje efekt solidności i wytrzymałości.

Niezwykle ozdobne i eleganckie zarazem są łańcuszki popcorn - to niebanalna ozdoba biżuteryjna, która wyróżni cię z tłumu. Jest to bardzo ciekawy splot łańcuszka. Jego cechą charakterystyczną są zgrupowane kuleczki. Całość przypomina napompowany popcorn. Doskonale się prezentuje w klasycznych stylizacjach, jest ozdobą samą w sobie i nie wymaga dodatków.

 Łańcuszki są ocechowane w Urzędzie Probierczym. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów jubilerskich. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl