Opcje przeglądania
Kategorie

Avora.pl prezentuje biżuterię złotą z perłami hodowanymi słodkowodnymi. W naszej ofercie znajdziesz zawieszki oraz kolczyki, które zostały wykonane ręcznie z największą dbałością. Biżuterię tworzymy z białego i żółtego złota próby 585 oraz pereł o różnych wielkościach i kolorach. Biżuteria z perłami poprzez swoją ponadczasowość, będzie idealnym upominkiem dla zarówno małych jak i dojrzałych kobiet.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Biżuteria z perłami jest wyborem bardzo popularnym, ponadczasowym, zawsze modnym. Stanowi klasyczny dodatek dodający stylizacji elegancji i wdzięku. Z uwagi na fakt, iż perły są bardzo kobiece - a wręcz dziewczęce - biżuteria z perłą pasuje zarówno małym dziewczynkom jak i dojrzałym kobietom. 

Perłami naturalnymi określamy kamienie powstające w organizmach mięczaków perłorodnych w sposób samorzutny. Zjawisko to występuje jednak niezwykle rzadko, w związku z czym już w XII wieku w Chinach powstały pierwsze hodowle tychże mięczaków, które produkują masę perłową.  W obecnym obrocie handlowym, naturalne perły właściwie nie występują. Wbrew powszechnym przekonaniom, perły nie są idealnie koliste, kształt nadaje się najczęściej poprzez ich obróbkę. 

Wyróżniamy perły słonowodne oraz słodkowodne, co oczywiście zależy od miejsca hodowli mięczaków perłorodnych. Do tworzenia biżuterii używamy pereł słodkowodnych o różnej gamie kolorystycznej, a prócz klasycznych okrągłych pereł, posiadamy również biżuterię z perłą o kształcie zbliżonej do guzika.

Perły w połączeniu ze złotem próby 585 stanowi biżuterię bardzo trwałą, która posłuży latami. Do naszych wyrobów, prócz metek jubilerskich oraz ozdobnego pudełka, dodajemy wypisany Certyfikat Jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl