Znaki zodiaku - cechy charakteru 0
Znaki zodiaku - cechy charakteru

Czy osoby urodzone pod konkretnym znakiem zodiaku mają jakieś wspólne cechy charakteru?

 

Przez wiele stuleci astrologowie, eksperci od horoskopów i inni zebrali wiedzę na temat cech charakteru które możemy przyporządkować poszczególnym znakom zodiaku. 

Postanowiliśmy w skrócie zebrać tę całą wiedzę oraz przypomnieć kiedy dany znak zodiaku obchodzi swoje urodziny. Cechy charakteru poszczególnych znaków zodiaku:

Baran

Osoby urodzone między 21 marca a 19 kwietnia

Baran jest impulsywny i gwałtowny. Cechuje się ogromną energią i porywczością. Osoba urodzona pod tym znakiem zodiaku jest człowiekiem czynu, mówi to co myśli i robi to, co uważa za słuszne nie zważając na innych.

Sprawdź srebrne zawieszki z baranem - model 1 i model 2

Byk

Osoby urodzone między 20 kwietnia a 20 maja

Byk - opanowanie i spokój są tym co cechuje osoby z pod znaku byka. Ponad to przejawiają postawę hedonistyczną, lubując się w wygodach i przyjemnościach.

Sprawdź srebrne zawieszki z bykiem - model 1 i model 2

Bliźnięta

Osoby urodzone między 21 maja a 20 czerwca

Bliźnięta- gadatliwość, wszechstronna wiedza i inteligencja są cechami charakterystycznymi dla osób urodzonych pod znakiem bliźniąt. Znacznie ułatwia im to nawiązywanie kontaktów i relacji między zupełnie nieznanymi sobie ludźmi.

Sprawdź srebrne zawieszki z bliźniętami - model 1 i model 2

Rak

Osoby urodzone między 21 czerwca a 21 lipca

Rak - osoby z pod tego znaku cechują się ogromną empatią. Wykazują znaczne pokłady emocji, sentymentalizmu i uczuć. Raki specjalizują się w tworzeniu silnych więzi zarówno rodzinnych, jak i przyjacielskich.

Sprawdź srebrne zawieszki z rakiem - model 1 i model 2

Lew

Osoby urodzone między 22 lipca a 22 sierpnia

Lew - jest zawsze pełen energii i pewności ciebie. Przepełnia go poczucie własnej wartości i chęć dominacji w swoim otoczeniu. Dzięki temu lwy są urodzonymi przywódcami i liderami.

Sprawdź srebrne zawieszki z lwem - model 1 i model 2

Panna

Osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września

Panna - cechami charakterystycznymi dla panny jest organizacja i porządek. Z reguły są to osoby ciche i skromne, które w życiu kierują się rozsądkiem i nie ulegają emocją.

Sprawdź srebrne zawieszki z panną - model 1 i model 2

Waga

Osoby urodzone między 23 września a 22 października

Waga- jest to osoba o cechach społecznych. Jej stanowisko w wielu sprawach determinuje opinia osób w jej otoczeniu. Cechują ją uczciwość i sprawiedliwość. Zawsze starają się patrzeć na świat z różnych punktów widzenia.

Sprawdź srebrne zawieszki z wagą - model 1 i model 2

Skorpion

Osoby urodzone między 23 października a 21 listopada

Skorpion - traktuje wszystko bardzo poważnie i nie lekceważy nikogo, ani niczego. Jest zawsze czujny i pełen uwagi, w każdej chwili gotowy do stawienia czoła przeciwieństwom losu. Nie uznaje kompromisów i uwielbia doprowadzać sprawy do końca.

Sprawdź srebrne zawieszki ze skorpionem - model 1 i model 2


Strzelec

Osoby urodzone między 22 listopada a 20 grudnia

Strzelec- jest pełnym energii i zapału społecznikiem. Posiada bardzo wyraźny kręgosłup moralny, który kieruje jego poczynaniami w życiu. Lubi towarzystwo ludzi oraz chwilę, gdy może wykazywać się swoimi umiejętnościami organizacji i społecznej pomocy.

Sprawdź srebrne zawieszki ze strzelcem- model 1 i model 2


Koziorożec

Osoby urodzone między 21 grudnia a 19 stycznia

Koziorożęc- charakteryzuje się powagą, dostojnością i opanowaniem. Osoba o tym znaku zawsze sprawia wrażenia starszego niż jest w rzeczywistości. Bywa, że brak mu pewności siebie.

Sprawdź srebrne zawieszki z koziorożcem- model 1 i model 2


Wodnik

Osoby urodzone między 20 stycznia a 17 lutego

Wodnik - osoby o tym znaku zodiaku są tymi, o których mówimy, że chodzą z głową w chmurach. Posiadają ogromną wyobraźnie i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Są źródłem spontanicznych pomysłów i niecodziennych idei. Indywidualista, który podąża przez życie na własnych warunkach.

Sprawdź srebrne zawieszki z wodnikiem- model 1 i model 2


Ryby

Osoby urodzone między 18 lutego a 19 marca

Ryby- horoskop mówi, że osoby urodzone pod tym znakiem są uosobieniem empatii. Bardzo wrażliwie i uczuciowe, współczują i cierpią z innymi. Posiadają silną potrzebę poświęcania się innym.

Sprawdź srebrne zawieszki z rybami- model 1 i model 2

My w Avorze wykorzystaliśmy Państwa chęć demonstrowania tego spod jakiego jesteście znaku zodiaku. Oferujemy dla Was srebrne zawieszki z poszczególnymi znakami zodiaku. Dostępne są w naszym sklepie online tutaj. Biżuteria ta jest idealna na prezent, wykonana z najwyższej jakości surowców - srebra próby 925. Zapraszamy do zakupów online.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl