Opcje przeglądania
Surowiec
Cena
  • od
    do

Sklep Avora oferuje szeroki wybór medalików wykonanych ze srebra próby 925. Nasze medaliki wyróżniają się jakością wykonania, ponieważ każdy z nich został zrobiony ręcznie z najwyższą dbałością. U nas znajdziesz odpowiedni dla siebie medalik, zapewniając sobie ochronę patrona z medalika. Stanowią one idealny pomysł na prezent dla wierzącej osoby lub z okazji Chrztu Świętego czy Komunii Świętej.

Cudowny medalik

Cudowny medalik nawiązuje do trzech objawień Maryi siostrze Katarzynie Labouré, które miały miejsce w lipcu, listopadzie i grudniu 1830 roku w kaplicy Sióstr Miłosierdzia przy rue du Bac w ParyżuPowierzono jej wówczas m.in. misję wybicia medalika. Pierwsze medaliki zaczęły pojawiać się już dwa lata później, a osoby które je nosiły doświadczały ozdrowień i nawróceń, dlatego też zaczęto je nazywać cudownymi. Żadne inne objawienia nie były tak istotne jak te w Paryżu. Osoba nosząca ten medalik jest pod szczególną ochroną Niepokalanej, spływają na nie łaski Maryi.

W związku z tym, iż Cudowny medalik jest bardzo popularny, wprowadziliśmy do naszej oferty te o różnej wielkości, będą więc odpowiednie zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej. Nasze medaliki są wykonane ręcznie ze srebra próby 925 cechowanego w Urzędzie Probierczym. Pakujemy je w ozdobne sakiewki lub pudełka jubilerskie, obowiązkowo posiadają one metki jubilerskie z wpisaną wagą produktu. Tak zapakowany medalik jest gotowy do wręczenia na prezent. Posiadamy również szeroki wybór łańcuszków do medalika, bardzo popularnym splotem do kompletu jest Singapur.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl