Opcje przeglądania
Kategorie
Długość łańcuszka
Surowiec
Cena
  • od
    do

Łańcuszek kulkowy - jak sama nazwa wskazuje wykonany jest z połączonych kuleczek w różnych rozmiarach. Łańcuszki kulkowe bardzo pierwotnie używane były jako militarna biżuteria wraz z zawieszką - nieśmiertelnikiem. Obecnie łańcuszki kulkowe można łączyć z dowolną zawieszką, a nawet nosić same, są delikatną i ciekawą biżuterią. Zapraszamy po łańcuszki kulkowe do Avora.pl

Kulkowy

Splot kulkowy, jak nazwa wskazuje, składa się z połączonych ze sobą równolegle kulek zachowując niewielkie odstępy między kulkami. Kiedyś były używane jako łańcuszki wojskowe, gdzie z nieśmiertelnikami służyły w armii jako identyfikatory. Obecnie na nieśmiertelnikach graweruje się ważne daty, wydarzenia, imiona. Są łańcuszkami chętnie wybieranymi przez mężczyzn. W damskim wydaniu łańcuszki te najczęściej są delikatniejsze i dodatkowo diamentowane. Splot ten cechuje się dużą wytrzymałością. Obecnie łańcuszki kulkowe można kupić w wersji połączonych ze sobą tradycyjnych kulek z wydłużonymi owalnymi ogniwami.

Nasze łańcuszki wykonane zostały z najlepszej jakości włoskiego srebra cechowanego w urzędzie probierczym. Pakowane są w ozdobne pudełka z dołączoną metką jubilerską. Masz pewność, że kupisz u nas świetną biżuterię bez wychodzenia z domu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl