W sklepie Avora.pl postawiliśmy na innowację. Przedstawiamy kolczyki koła, które są modne od kilku sezonów na ulicach i wybiegach. Proponujemy kolczyki wykonane ze srebra próby 925 w kształcie idealnej obręczy o różnych średnicach do wyboru.

Kolczyki koła od kilku sezonów ponownie cieszą się dużą popularnością. Jakiś czas temu były kojarzone z kiczem i łączeniem ich ze stylizacją sportową. Dziś kojarzone są głównie ze stylem Boho i nadają stylizacji lekkości

Rozmiary kolczyków  zaczynają się od małych drobnych oponek, a kończą na okręgach o średnicy kilkunastu centymetrów. Współcześnie jesteśmy bardziej otwarci na materiał wykonanych kolczyków, niestandardowe kształty czy grubość samych obręczy. Dziś kolczyki koła mogą być wykonane z kolorowych metali czy drewna i istotnie różnić się swoją grubością.

W sklepie Avora.pl postawiliśmy jednak na klasykę. Proponujemy kolczyki wykonane ze srebra próby 925 w kształcie idealnego okręgu. Kolczyki pakowane są w ozdobny woreczek lub pudełku i są gotowe do podarunku bliskiej osobie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl